Calypso Natural demake-up odličovacie hubky 2 ks

TOP 16 v kategórii Umývacie huby a žinky

Calypso Natural demake-up odličovacie hubky 2 ks

Remove Make-up odličovacie hubky Calypso. Odličovacie viskózne hubky sú veľmi mäkké a jemné s prírodnými vláknami, hypoalergénne vhodné pre starostlivosť o tvár. - vyrobené z...
Garantovaný nákup z DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

• Šetrné na pleť

• Udržateľné
    • Príjemné na masáž tváre
  • , zakúpené v DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Tento produkt som viac ako rok hladala v kamennom obchode bohužial bolo mi povedane ze sa uz nevyrabaju .
    Nahodne som skusila na googli a som velmi rada pretože to su najlepšie hubky vyskušala som rôzne a oveľa drahšie ale bola som velmi nespokojna s kvalitou .
    Veľmi dobra kupa aj cena super.

Druh

• Šetrné na pleť

• Udržateľné
    • Príjemné na masáž tváre
  • , zakúpené v DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Veľmi dobra kupa aj cena super.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,04 €97 % • 4 671 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 29 320 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Vivantis.sk

• Super pomôcka na tvar
  • , zakúpené v DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

• prakticke lahko sa cistia prijemne na plet
    • Vzhladom na cenu Nič:-)

Odporučam a opakovane objednavam,prajem vela zakaznikov a pekny den Daniela Hoškova Prospera

• jemné
    • lahko sa s nimi pracuje
    • vydržia naozaj dlho a neničia sa
    • vyborne odstranuju make up

určite odporúčam